• 23400001.JPG
  • DSC_0103.JPG
  • DSC_0106.JPG
  • DSC_0240.JPG
  • DSC_0624.JPG
  • DSC_0630.JPG
  • DSC_0635.JPG

Viešųjų pirkimų tvarkos aprašas

Telšių lopšelio-darželio „Žemaitukas“  2017-07-03 direktoriaus įsakymas Nr. V-49A ir viešųjų pirkimų tvarkos aprašas.

Nuostatai

 

Attachments:
Download this file (Nuostatai    2011.pdf)Nuostatai 2011.pdf[ ]163 kB

Skaityti daugiau: Nuostatai

Maitinimo tvarkos aprašas

MAITINIMO ORGANIZAVIMO IKIMOKYKLINIO UGDYMO, BENDROJO UGDYMO MOKYKLOSE IR VAIKŲ SOCIALINĖS GLOBOS ĮSTAIGOSE TVARKOS APRAŠAS

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

1. Maitinimo organizavimo ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklose ir vaikų socialinės globos įstaigose tvarkos aprašas (toliau – Tvarkos aprašas) nustato vaikų maitinimo, vykdomo ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklose (toliau – mokyklos), šeimynose vaikų socialinės globos įstaigose, reikalavimus.
2. Dėl maitinimo organizavimo pagal šį Tvarkos aprašą profesinio mokymo įstaigose, vykdančiose pirminį profesinį mokymą, neformaliojo vaikų švietimo mokyklose ir formalųjį ugdymą papildančiose ugdymo mokyklose (pvz., muzikos, meno, sporto mokyklos ir kt.) savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija ar savininkas sprendžia savarankiškai ir apie teigiamą sprendimą informuoja Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą.
3. Šio Tvarkos aprašo tikslas − sudaryti sąlygas sveikatai palankiai vaikų mitybai, užtikrinti geriausią maisto saugą ir kokybę, patenkinti vaikų maisto medžiagų fiziologinius poreikius, ugdyti sveikos mitybos įgūdžius.
4. Tvarkos aprašo reikalavimai privalomi Mokyklų ir vaikų socialinės globos įstaigų savininko teises ir pareigas įgyvendinančioms institucijoms ar savininkams, vadovams, juridiniams ir fiziniams asmenims, teikiantiems vaikų maitinimo ar maisto produktų tiekimo paslaugas Mokyklose ir vaikų socialinės globos įstaigose, bei pagal kompetenciją kontrolę vykdančioms institucijoms. Maitinimo organizavimui asmens sveikatos priežiūros įstaigose (ligoninėse, reabilitacijos centruose), kuriose vykdomas vaikų ugdymas, Tvarkos aprašo reikalavimai netaikomi.

 

Daugiau informacijos prisegtame dokumente!

Attachments:
Download this file (AKTUALI APRAŠO REDAKCIJA.pdf)AKTUALI APRAŠO REDAKCIJA.pdf[ ]524 kB

Maitinimo užmokesčio nustatymas

Maitinimo užmokesčio nustatymo tvarka. Daugiau informacijos prisegtame dokumente!

Statistika

Straipsnių peržiūrėjimai
776398

Svečiai

Dabar svetainėje 42 svečiai (-ių) ir narių nėra