• 23400001.JPG
  • DSC_0103.JPG
  • DSC_0106.JPG
  • DSC_0240.JPG
  • DSC_0624.JPG
  • DSC_0630.JPG
  • DSC_0635.JPG

Pradžia

Norim augti sveiki ir vikrūs

  Kai toks gražus rudenėlis – negalime nusėdėti vietoje, taip ir traukia pabėgioti po lauką, pasidžiaugti dar šiltos saulutės spinduliais ir žinoma pasportuoti. Visą praėjusią savaitę darželyje vyko judrios veiklos-sveikatingumo dienos „Noriu augti sveikas ir vikrus“.

  Kiekvienas rytas prasidėdavo nuo linksmos muzikinės mankštos. Vaikai sportavo su sportinėmis priemonėmis ir sporto įrengimais. Lauke buvo įrengtos sportinių priemonių „stotelės“: krepšinio, sviedinių šokliukų, lankų sukimo, kamuolių ir kamuoliukų mėtymo, batuto ir kt. Vaikai žaidė komandinius žaidimus– estafetes, judriuosius žaidimus su taisyklėmis, išbandė jėgos ir pusiausvyros pratimus. Mažesnieji drąsinosi užkopdami į namelius-čiuožynes ir linksmai nusileisdami.
  Didieji vaikai surengė Futboliuko varžybas. Futboliuką vaikai visada mėgsta, šis žaidimas skatina geras emocijas bendruomeniškumo jausmą, moko laikytis tam tikrų taisyklių. Nors tai daugiau uždarų patalpų žaidimas, bet ant žolės saulutei šviečiant dar smagiau. O ir sirgaliams lauke daugiau vietos...
  Savaitė prabėgo labai greitai, vaikai tapo judresni, draugiškesni, įveikė savo baimes, išmoko naudotis naujomis sportinėmis priemonėmis, kurias mums pasiūlė Telšių visuomeninės sveikatos biuras. Mažyliams, kurie darželyje pirmas dienas, judri veikla lauke palengvino adaptaciją. Nors judrioji-sveikatingumo savaitė pasibaigė, bet su sportu nutarėme nesiskirti, kai tik leidžia oras, lekiame į lauką pasportuoti.

  Direktorės pavad. ugdymui
  R.Gruzbarzdienė

 

 

 

 

Statistika

Straipsnių peržiūrėjimai
776438

Svečiai

Dabar svetainėje 100 svečiai (-ių) ir narių nėra