• 23400001.JPG
  • DSC_0103.JPG
  • DSC_0106.JPG
  • DSC_0240.JPG
  • DSC_0624.JPG
  • DSC_0630.JPG
  • DSC_0635.JPG

Pradžia

Mažieji švenčia žemės dieną

Visuomenė egzistuoja nenutrūkstamai – į gyvenimą ateina vis naujos kartos, kurios kaip ir mes, negalės gyventi be tinkamos aplinkos ir jos resursų. Žemė – tai gyvas organizmas. Ji leidžia mums ne tik joje gyventi, bet maitina, rengia, suteikia galimybę joje dirbti ir ilsėtis. Už tai privalome ją saugoti, o ne teršti ir niokoti. Lopšelis- darželis „Žemaitukas“ – Gamtosauginių mokyklų projekto narys. Visa bendruomenė mokosi rūšiuoti atliekas, organizuojame švarinimosi akcijas, o ekologinį ugdymą inspiruoja auklėtojos patraukliai organizuodamos ugdymo procesą.

Lopšelio-darželio „Žemaitukas“ aplinkoje vaikai turi galimybę ištisus metus įgyti gamtos tyrinėjimo įgūdžius – stebėti aplinkos objektus ir gamtos reiškinius. Mes organizuojame įdomią ir kūrybingą veiklą gamtoje, ekologinius žaidimus, pažintines ekskursijas už darželio ribų, išvykas, kuriose vaikai gali atrasti , tyrinėti, eksperimentuoti ir atsipalaiduoti gamtos prieglobstyje. Vaikai turi puikią galimybę pasijusti tikrais daržininkais augindami ir prižiūrėdami gėles bei daržoves mūsų darželio darže. O kol kas daigeliai įsikūrė ant palangių, juos vaikai prižiūri, laisto, stebi augimą ir laukia atšilimo, kad galėtų persodinti į daržą ir gėlynus.

Turime tradiciją - Žemės dienai puošti kiemo medžius, linkėdami jiems greičiau sulaukti tikro pavasario ir išskleisti lapelius. Vaikai  iš anksto padaro „paukštelių“, gėlyčių, kaspinėlių, varpelių ir jais papuošia medžių šakas, tapo ant medžių kamienų.  Mokomės tvarkyti ir saugoti  gamtinę aplinką, nes ji  mums – turtinga „vaizdinė priemonė“, eksperimentinė laboratorija, vieta, kurioje  vyks įvairiausi edukaciniai projektai.

Telšių lopšelio-darželio „Žemaitukas“

Direktorės pavaduotoja ugdymui

Ramutė Gruzbarzdienė

2016 kovas

 

Statistika

Straipsnių peržiūrėjimai
776442

Svečiai

Dabar svetainėje 103 svečiai (-ių) ir narių nėra