• 23400001.JPG
  • DSC_0103.JPG
  • DSC_0106.JPG
  • DSC_0240.JPG
  • DSC_0624.JPG
  • DSC_0630.JPG
  • DSC_0635.JPG

Pradžia

Mes mylim Lietuvą!

„AŠ MYLIU LIETUVĄ“

Kovo 11-oji  Lietuvos Nepriklausomybės diena. Kad vaikai suprastų, kodėl ta diena kalendoriuje pažymėta raudona spalva   ir kodėl tą dieną vaikai neina į darželį, surengėme šventę.

 

Šventę pradėjo darželio direktorė. Ji pasveikino vaikus su švente ir papasakojo šios datos atsiradimo istoriją. Visi išklausė Lietuvos respublikos himną. Skambėjo Lietuvai vaikučių dainuojamos dainelės, eilėraščiai, rateliai, šokiai. Vaikai dovanojo Lietuvai savo rankomis padarytas dovanas. Šventės metu vaikų rankose plevėsavo Trispalvės, veiduose neblėso šypsenos.

Siekiant sukurti bendrumo jausmą, auklėtoja Nijolė Jonuškienė pasiūlė visiems susikibti rankomis ir garsiai pasakyti „Aš myliu Lietuvą“. Tikimės, kad Lietuva mus išgirdo  ir žino  jog džiaugiamės būdami laisvoje šalyje.

Auklėtoja Nijolė Jonuškienė

„ŽEMAITUKAI“ MYLI LIETUVĄ

          Kovo 11-osios išvakarėse lopšelyje- darželyje „Žemaitukas“ vyko Tautinė šventė, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Vaikai, šokdami lietuvių liaudies šokius, dainuodami liaudies dainas, deklamuodami, grodami liaudies instrumentais, plėtė savo žinias apie mūsų gimtojo krašto – Žemaitijos regiono – grožį ir išskirtinumą.

Auklėtoja A.Mažrimienė mažiesiems suprantamai paaiškino, ką reiškia žodis „nepriklausomybė“, papasakojo apie Lietuvos valstybės simbolius, Trispalvės mūsų vėliavos reikšmę. Ugdytiniai pagarbiai išklausė suaugusiųjų giedamą Lietuvos Tautinę giesmę – himną.

Šventės pabaigoje kiekviena grupė iš kaladėlių statė savo tvirtovę. Smagu buvo kartu su šventėje dalyvavusiais tėveliais suktis bendrame ratelyje. Pakiliai nuteikė vaikų tariami žodžiai : „Aš myliu Lietuvą“. Tikimės, kad mūsų sodinamas tautiškumo daigelis ras palaikymą ir mūsų „Žemaitukų“ šeimose, kad jie užaugs dorais, Tėvynę mylinčiais ir jai dirbančiais piliečiais.

Auklėtoja  Alma Mažrimienė

 

Statistika

Straipsnių peržiūrėjimai
776433

Svečiai

Dabar svetainėje 95 svečiai (-ių) ir narių nėra