• 23400001.JPG
  • DSC_0103.JPG
  • DSC_0106.JPG
  • DSC_0240.JPG
  • DSC_0624.JPG
  • DSC_0630.JPG
  • DSC_0635.JPG

Pradžia

Būk saugus kelyje

   Kiekvieną rudenį Telšių lopšelyje –darželyje „Žemaitukas“ vyksta saugaus eismo savaitė. Vaikams labai reikšmingos savisaugos kelyje žinios. Juk dabartiniai darželinukai po kelių metų bus savarankiški eismo dalyviai.

   Šiais metais savaitę „Būk saugus kelyje“ organizavome lapkričio 16-20 dienomis. Vaikai prisiminė eismo taisykles, per žaidybinę veiklą mokėsi atpažinti kai kuriuos kelių ženklus, išmoko eilėraščių ir dainelių apie šviesoforą. „Bitučių“ grupės (aukl.D.Jankauskienė) vaikai suvaidino spektakliuką, „Miško žvėreliai ir šviesoforas“.
   Į darželį atvyko VĮ „Telšių rajono keliai“ saugaus eismo inžinierė Kristina Adomaitytė ir Telšių Kelių policijos skyriaus kelių patruliai Liudas Šimkus ir Lukas Šarauskas. Vaikai turėjo galimybę apžiūrėti kelių patrulių uniformas, uždavinėjo patruliams įvairių klausimų. O vaikams svečiai „surengė tikrą egzaminą“: teta Kristina rodė kelio ženklus ir vaikai juos turėjo atpažinti, kelių patruliai prašė spręsti įvairias „avarines“ situacijas „gatvėje“. Vaikai gavo nemažai pagyrimų už teisingus atsakymus ir išspręstas užduotis, o teta Kristina padovanojo visiems vaikams po atšvaitą ir parodė, kaip jį prisisegti. Gavome ir daugiau dovanų – šviesą atspindinčias liemenes, ūgio matuokles, spalvingus lankstinukus apie saugų eismą. Dėkojame VĮ „Telšių regiono keliai“ už dovanas.
   Saugaus elgesio kelyje įgūdžiai, įgyti vaikystėje, susitikimai su pareigūnais, praktinės-žaidybinės situacijos formuoja nuostatą būti atsakingam už savo ir kitų saugumą gatvėse ir keliuose.

Telšių lopšelio-darželio „Žemaitukas“
Direktorės pavaduotoja ugdymui
Ramutė Gruzbarzdienė

 

Statistika

Straipsnių peržiūrėjimai
776418

Svečiai

Dabar svetainėje 80 svečiai (-ių) ir narių nėra