• 23400001.JPG
  • DSC_0103.JPG
  • DSC_0106.JPG
  • DSC_0240.JPG
  • DSC_0624.JPG
  • DSC_0630.JPG
  • DSC_0635.JPG

Pradžia

Lietaus šventė

   Telšių lopšelio-darželio „Žemaitukas“ vaikai kieme neseniai sutiko penkis spalvotus lietaus lašelius (auklėtojos: A. Bliūdžiuvienė, S. Ruginytė, D. Dambrauskienė, S. Seiliuvienė, L. Petrauskienė). Lietaus lašeliai pasveikino susirinkusius vaikus, papasakojo apie savo kelionę po dangų, žemę, ežerus ir upes, supažindino su debesų rūšimis.

    Staiga iš darželio antro aukšto langų „nusileido vaivorykštė“ ir pasirodė „Saulutė“ (meninio ugdymo pedagogė G.Kaminienė) Ji pasakojo vaikams, kad rudenį danguje pasirodys vis trumpiau ir nebebus tokia kaitri, kaip vasarą. Lietaus lašeliai, pakvietė vaikus neliūdėti ir keliauti su jais papramogauti, daug naujo apie lietų ir rudenį sužinoti.
   Vaikų laukė keturios stotelės su užduotimis, kliūtimis, vaišėmis ir siurprizais. Raudono lašiuko stotelėje vaikai „plaukė upe su baidarėmis“ ir turėjo nešioti vandenį iš „baseino“ į laistytuvus. Žydrojo ir Oranžinio lašiukų stotelėje vaikai gavo vandens purkštuvų, teptukų, dažų ir pavirto dizaineriais - margino skėčius, bei guminius batus, dažė pavėsinių sienas. Geltono lašiuko stotelėje iš butelių kamštelių reikėjo sudėlioti kompoziciją „Vaivorykštė“. Žaliasis lašiukas - ekologinio daržo prižiūrėtojas, papasakojo kaip visą vasarą ir rudenį laistė vaikų pasėtas daržoves, gėles, vaistažoles .Vaikai rovė užaugintas morkas, skynė cukinijas ir vaišinosi morkų lazdelėmis.
Šventę vainikavo draugystės šokis ir daina, bei vaikų apdovanojimas daržų bei sodų sodų gėrybėmis.

 

Telšių lopšelio-darželio „Žemaitukas“
auklėtoja Alina Bliūdžiuvienė

Statistika

Straipsnių peržiūrėjimai
776439

Svečiai

Dabar svetainėje 101 svečiai (-ių) ir narių nėra