• 23400001.JPG
  • DSC_0103.JPG
  • DSC_0106.JPG
  • DSC_0240.JPG
  • DSC_0624.JPG
  • DSC_0630.JPG
  • DSC_0635.JPG

Pradžia

Velykų belaukiant

   Saulelei kylant vis aukštyn ir savo spinduliais vis dažniau paliečiant žemę, medžių pumpurus į mūsų namus ateina gražiausia pavasario šventė – Velykos.

   Šventės laukimas ir ruošimasis jai suteikia visiems malonių rūpesčių. Vienas iš tokių rūpestėlių – margučių marginimas, ypač mielas ir smagus užsiėmimas vaikučiams. „Boružiukų“ grupės vaikučiai vieni iš mažiausių mūsų darželyje, todėl įvairiems darbeliams atlikti, jiems labai reikalinga suaugusiųjų pagalba. Ir kas gi, jei ne mamytė, mieliausia mamytė skuba į tą pagalbą. Eidano mamytė paruošė puikią užduotėlę mažiesiems „boružiukams“, jai visokeriopai padėjo Arno mama – spalvotomis servetėlėmis apklijuoti plastikinį kiaušinį su tikro kiaušinio baltymu.

Penktadienį, po pietų miego gerai pailsėję ir pasistiprinę laukėme į grupę ateinančių mamų, kad visi kartu galėtume marginti kiaušinukus. Padedant mamytėms numarginę po kiaušinuką vaikai gavo dovanėlę – iš popieriaus išlankstytą kiškutį, į kurį įsidėjo savo kiaušinį. Ir štai mes turim puikią velykinio stalo puošmeną, kuri pradžiugins ir mažus, ir didelius.

   Pajusti pavasario ir artėjančių švenčių nuotaiką, ugdytis estetinį supratimą bei pasipuošti grupę mums padėjo Amelijos ir Mato mamos, savo rankomis padariusios pavasarinę puokštę ir dekoraciją – kiškutį, kuris jau nuo ankstyvo pavasario džiugina visus užsukusius į mūsų grupę.

Nuoširdžiai dėkojame visoms mamoms, tėveliams aktyviai dalyvaujantiems, padedantiems ir paįvairinantiems mūsų kasdienes veiklas ir šventes. Tik bendrose veiklose su tėveliais, kitais šeimos nariais, veikdami visi drauge stiprinsime savo grupės bendruomenę ir patirsime bendravimo džiaugsmą.

 „Boružiukų“ grupės auklėtoja Danutė Dambrauskienė,

2017 m., balandžio mėn. 18d.

Statistika

Straipsnių peržiūrėjimai
776415

Svečiai

Dabar svetainėje 71 svečiai (-ių) ir narių nėra